Justyna Chmiel

Nazywam się Justyna Chmiel. Jestem certyfikowaną doulą.

Moją misją jest otulanie Rodzącej i jej Partnera peleryną bezpieczeństwa – zarówno przed porodem, w jego trakcie, jak i w czasie połogu – aby z tych wyjątkowych chwil porodu mogli utkać piękne wspomnienia scalające Rodzinę.

Wspieram Pary wiedzą medyczną, doświadczeniem i siłą spokoju.

Kobietom, które obdarzają mnie zaufaniem, wybierając jako towarzyszkę porodu, daję poczucie bezpieczeństwa i odwagę. Dzięki temu mogą one stać się Bohaterkami swojego życia i wypełnić najważniejsze dla siebie zadanie.

Z Mężczyzną zaś tworzę duet oparty na zrozumieniu i zgraniu, by był dla Rodzącej solidnym wsparciem.

Brzmi niewiarygodnie? Owszem, ponieważ uważam, że poród to magiczne wydarzenie w życiu Kobiety i Rodziny, dlatego czuję się wyróżniona za każdym razem, kiedy mogę wziąć w nim udział.

Towarzyszę Kobietom w okresie okołoporodowym od ponad dziesięciu lat. Zanim zrozumiałam, że to moje życiowe powołanie i zaczęłam się kształcić w tym kierunku, wspierałam przyjaciółki, kuzynki i siostrę, pełniąc nieświadomie rolę duchowej opiekunki porodu. Obecność przy rodzącej kobiecie była i jest dla mnie naturalną sprawą.

Aby w pełni i profesjonalnie uczestniczyć w cudzie narodzin nowego życia i zadbać o Rodzącą, nie ustaję w rozwoju zawodowym.

Jestem:

– z wykształcenia biolożką, absolwentką Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Po 12 latach pracy w dużych korporacjach międzynarodowych firm farmaceutycznych;

–  właścicielką firmy chustynka.pl, dzięki czemu robię to, co kocham najbardziej – wspieram Kobiety w okresie okołoporodowym;

– z zamiłowania zostałam certyfikowaną Doradczynią noszenia w chustach międzynarodowej szkoły noszenia ClauWi ®

– z pasji zostałam Doulą, członkinią Stowarzyszenia Doula w Polsce

– absolwentką „Sztuki prowadzenia Aktywnej Szkoły Rodzenia” fundacji „Rodzić po ludzku”

– współtworzę z Pauliną Wojciechowską Centrum Macierzyństwa “Przy kobiecie”

– certyfikowaną uczestniczką kursu „Przebieg rozwoju i pielęgnacji neurorozwojowej w 1 roku życia dziecka” przy Szkole masażu Shantala

– propagatorką masażu „Dotyk motyla” dr Evy Raich oraz masażu szalem Rebozo

– prywatnie mama Kuby, Zuzi i Asi, żona Piotra

– po godzinach: aktywna biegaczka i triathlonistka

Brak możliwości komentowania.